
Металл құлыптары бар құрал-саймандарға арналған жәшік 16" 17.5 x 21х41 Ресей Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл құлыптары бар құралдар қорабы Stels 90711, 16 дюйм, 410 x 210 x 175 мм, құралдар қорабына балама болып табылады. Онда қол құралдары, бекіткіштер, тұрмыстық заттар, сондай-ақ балық аулау құралдары орналастырылуы мүмкін. Қақпақта ұсақ бөлшектерге арналған кіріктірілген ұйымдастырушылар бар, бұл тартпаның функционалдығын арттырады. Оны сапарға шығарған ыңғайлы, сонымен қатар жәшік үйде, саяжайда немесе гаражда ыңғайлы болады.Артықшылықтарқорап айтарлықтай жүктемелерге төтеп беруге арналған, сондықтан оған көптеген құралдар мен шығын материалдарын салуға болады.Металлдан жасалған құлыптың арқасында жәшік өздігінен ашылудан сенімді қорғалған.Тұтқасы бар алмалы-салмалы науа құралдарды сақтауға арналған контейнер ішіндегі орынды ұтымды ұйымдастыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.95 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 170 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | STELS |
| Өлшемдері | 175 x 210 x 410 мм |
| Топ | Құралдарға арналған жәшіктер, шкафтар, сөрелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 906-Жәшіктер, шкафтар, органайзерлер, науалар |
| Материал | Полипропилен |
| Ерекшеліктері | науаның, металл құлыптардың болуы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996123080 |
- Бағасы: 4 167 ₸

