
Құрал-саймандарға арналған жәшік, 430 х 235 х 250 мм, 18", пластик Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 90805 пластмассадан жасалған құрал—саймандарға арналған жәшік, 18 дюйм, 430 x 235 x 250 мм, - құрал-саймандарға, тұрмыстық ұсақ-түйектерге, балық аулау құралдарына арналған ыңғайлы ыдыс. Қақпақта сантиметр және дюйм өлшем шкаласы бар, сондықтан қолыңызда сызғыш болмаса да өлшемдерді алуға болады. Жәшік саяхатта, балық аулауда, сондай-ақ үйде, саяжайда немесе гаражда пайдалы болады.Артықшылықтарыүш қатарлы топсалар құлып пен үстіңгі қақпақтың құрылымын нығайтады, осылайша жәшікке көптеген құралдарды салуға болады.Тұтқасы бар алмалы-салмалы науа жәшік ішіндегі кеңістікті барынша ыңғайлы ұйымдастыруға, сондай-ақ оны аппараттық құралдарды сақтау үшін пайдалануға мүмкіндік береді.Корпус қатайтқыштармен нығайтылған, сондықтан тартпа соққыдан немесе құлаудан болатын зақымға төзімді.Қақпақтағы эргономикалық тұтқа жәшікті тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.467 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 235 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Өлшемдері | 430 x 235 x 250 мм |
| Топ | Құралдарға арналған жәшіктер, шкафтар, сөрелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 906-Жәшіктер, шкафтар, органайзерлер, науалар |
| Материал | Полипропилен |
| Ерекшеліктері | науаның болуы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800042316 |
- Бағасы: 4 053 ₸

