
Құрал-саймандарға арналған жәшік, 530 х 275 х 290 мм, 21", пластик Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластмассадан жасалған Sibrtech 90806 құрал қорабы, 21 дюйм, 530 x 275 x 290 мм, құралдарға, тұрмыстық заттарға, балық аулауға арналған құралдарға арналған ыңғайлы ыдыс. Қақпақта сантиметр және дюйм өлшем шкаласы бар, сондықтан қолыңызда сызғыш болмаса да өлшемдерді алуға болады. Жәшік саяхатта, балық аулауда, сондай-ақ үйде, саяжайда немесе гаражда пайдалы болады.Артықшылықтарыүш қатарлы топсалар құлып пен үстіңгі қақпақтың құрылымын нығайтады, осылайша жәшікке көптеген құралдарды салуға болады.Тұтқасы бар алмалы-салмалы науа жәшік ішіндегі кеңістікті барынша ыңғайлы ұйымдастыруға, сондай-ақ оны аппараттық құралдарды сақтау үшін пайдалануға мүмкіндік береді.Корпус қатайтқыштармен нығайтылған, сондықтан тартпа соққыдан немесе құлаудан болатын зақымға төзімді.Қақпақтағы эргономикалық тұтқа жәшікті тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.24 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 290 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 530 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 275 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Өлшемдері | 530 x 275 x 290 мм |
| Топ | Құралдарға арналған жәшіктер, шкафтар, сөрелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 906-Жәшіктер, шкафтар, органайзерлер, науалар |
| Материал | Полипропилен |
| Ерекшеліктері | науаның болуы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800042323 |
- Бағасы: 6 689 ₸

