
Құрал-саймандарға арналған жәшік, 484 х 154 х 165 мм, металл Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл жәшік Matrix 906025, 484 х 154 х 165 мм, құралдар мен тұрмыстық ұсақ-түйектерді сақтауға арналған. Шкафта, шкафта немесе гаражда орынды босатуға мүмкіндік береді. Бокс автоәуесқойға немесе үй шеберіне, сондай-ақ балықшыға керек-жарақтарды орналастыру үшін пайдалы болады.Артықшылықтарыыңғайлы тұтқа металл қорапты тасымалдау кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.Берік металл корпус механикалық әсерлерге төзімді, сондықтан ішіндегісі зақымданудан сенімді қорғалған.Тұтқасы бар алынбалы науа жәшік ішіндегі орынды реттеуге көмектеседі.Жәшік қауіпсіз құлыпталады, сондықтан онда сақталған заттар сақтау немесе тасымалдау кезінде ыдырап кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Материал | Металл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 165 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 175 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Құралдарға арналған жәшіктер, шкафтар, сөрелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 906-Жәшіктер, шкафтар, органайзерлер, науалар |
| Мақсаты | аспаптық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996114354 |
- Бағасы: 13 088 ₸

