
Құрал-саймандарға арналған жәшік 24", 590 х 300 х 300 мм, пластик Ресей Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құрал-саймандарға арналған жәшік Stels 90706, 23 дюйм, габариттері 590 х 300 х 300 мм, пластиктен жасалған, құралдарды, шаруашылық ұсақ-түйектерін, балық аулау құралдарын тасымалдауға және сақтауға арналған. Мазмұны бұзылмайды, себебі ол сенімді түрде жабылады. Қақпаққа кіріктірілген бөлімдер бекіткіштерге және басқа да қажетті заттарға жылдам қол жеткізуге мүмкіндік береді. Құралдарды сақтауға арналған үлкен жәшік үйде, елде, гаражда және балық аулауда пайдалы болады.Артықшылықтарықаптама ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған берік және жеңіл пластиктен жасалған.Қақпақта контейнерді тасымалдауды жеңілдететін тұтқа бар.Тартпада алынбалы науа бар, ол әртүрлі өлшемдегі құралдарды, сондай-ақ бекіткіштер мен ұсақ бөлшектерді ыңғайлы орналастыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 570 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | STELS |
| Өлшемдері | 590 x 300 x 300 мм |
| Топ | Құралдарға арналған жәшіктер, шкафтар, сөрелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 906-Жәшіктер, шкафтар, органайзерлер, науалар |
| Материал | Полипропилен |
| Ерекшеліктері | науаның болуы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996123134 |
- Бағасы: 7 303 ₸

