
Цилиндрлік ернеуі бар полипропиленді дюбель-шеге 8 x 140 мм, 100 дана Бұранда
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шегесі бар дюбель бетонға, қатты материалдарға, бос жерлері бар кірпішке, ағаш бөлшектердің барлық түрлерінің пенобетонына, соның ішінде сылақ қаптамасына, жақтауларға, қабырғаға немесе сылақ профильдеріне, тақтайшаларға, қабырға бұрыштарына, сондай-ақ кабельдік арналарға, кабельдік қысқыштарға бекітуге арналған. және құбырлар, жұқа қаңылтыр болат және т.б. Шеге шпонкасы балғамен соғылады. Бекіткіш бұрауыштың көмегімен бөлшектелуі немесе босатылуы мүмкін.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | ШУРУПЬ |
| Салмақ | 2.083 кг |
| Топ | Дюбельдер |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 421-Дюбельдер |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996047027 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

