
Дюбельдер, 10 х 48 мм, нейлондық, 50 дана, Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетоннан және кірпіштен жасалған қабырғалар мен төбелерде бұрандаларды, өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды, анкерлерді және т.б. бекітуге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.075 кг |
| Топ | Дюбельдер |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 421-Дюбельдер |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996047072 |
- Бағасы: 121 ₸

