
Ағаш пен металға арналған өздігінен бұрап тұратын бұрандалар жинағы, 360 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 47618 ағаш және металл өздігінен бұрап тұратын бұрандалар жинағы металл және ағаш бөлшектер мен дайындамаларды бекітуге арналған диаметрі 2—ден 5 мм-ге дейін және ұзындығы 12-ден 25 мм-ге дейінгі 360 дана бекіткіштерден тұрады. Құрылыста, жиһазды және әртүрлі құрылымдарды құрастыру және монтаждау кезінде қолданылады, ол үй шаруашылығында да пайдалы. Артықшылықтары Жиынтыққа жартылай шеңберлі және қарама-қарсы бастары бар өздігінен бұрап тұратын бұрандалар кіреді, бұл тапсырмалардың көпшілігін шешуге мүмкіндік береді. Өздігінен бұрап тұратын бұрандалар мырышпен қапталған болаттан жасалған, сондықтан олар сенімді және берік қосылыстар жасайды. Бекіткіштердің әртүрлі типтері мен өлшемдеріне арналған бөлімдері бар пластикалық корпус оларды сақтау мен тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.446 кг |
| Топ | Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 481-Бекіту бұйымдарының жиынтықтары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996118482 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

