
Гипсокартонға арналған өздігінен бұрап тұратын бұрандалар бұрғымен жиі бұранда, 3,5 х 25, РН №2, қораптағы фосфатталған 12000 дана Бұранда
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жиі бұрандалы гипсокартонға арналған өздігінен бұрап тұратын бұрандалар мырышталған болаттан жасалған. Олардың фосфатты жабыны бар, бұл оларды коррозияға төзімді етеді және кез келген лак-бояу материалдарымен де, шпаклевкамен де адгезияны қамтамасыз етеді. Қақпақ конус тәрізді пішінге ие, бұл тер арқылы орнатуға мүмкіндік береді. Бұл мінсіз тегіс бетке және плитаның максималды басылуына қол жеткізеді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 185 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 270 мм |
| Бренд | ШУРУПЬ |
| Салмақ | 15.4 кг |
| Топ | Саморезы |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 482-Өздігінен бұрап тұратын бұрандалар (әмбебап), РН №2, фосфатталған//БҰРАНДА |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996090979 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

