
Өздігінен бұрап тұратын бұрандалар 4,2 х 41, престелген шайба, РН №2, бұрғы ұшы, мырышталған 8 дана бұранда
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Монтаждау жұмыстарына, қаңылтыр, жұқа табақты болат элементтерін біріктіруге қолданылады. Олардың ұсақ қадамды жіптері, 2 мм-ге дейін бұрғылау мүмкіндігі бар ұшы бар. Тесікті алдын ала бұрғылауды қажет етпейді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 83 мм |
| Бренд | ШУРУПЬ |
| Салмақ | 0.033 кг |
| Топ | Саморезы |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 482-Өздігінен бұрап тұратын бұрандалар (әмбебап), РН №2, фосфатталған//БҰРАНДА |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 6944312037313 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

