
Имбусты кілттер жинағы HEX, 2-12 мм, CrV, 9 дана, Matrix атласты жабыны бар қысқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HEX Matrix 12301 қысқа Imbus кілттерінің жинағы, 2-12 мм, CrV, атлас.,9 дана — жаңадан бастағандар үшін де, кәсіпқойлар үшін де арсеналдағы таптырмас көмекші. шеберлер. Оның көмегімен жиһазды жинауға немесе шағын тұрмыстық жұмыстарды орындауға болады. Аллен кілттері аллен розеткасымен жабдықталған бекіткіштермен жұмыс істегенде қолданылады. Қысқа ұзындығының арқасында олар шектеулі кеңістікте жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Кілттер хром-ванадийлі болаттан жасалған және 50-55 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан олар жоғары ресурсқа және қажетті беріктікке ие. Кілттер микро қатесіз тегіс бетті алу үшін атласты өңдеу арқылы өңделеді, бұл қолдың мықтап ұсталуын қамтамасыз етеді. Аспаға арналған сақинасы бар пластик ұстағыш кілттерді сақтаудың және тасымалдаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Жинақ әртүрлі өлшемдегі бекіткіштермен жұмыс істеуге мүмкіндік беретін ең жиі қолданылатын 9 кілттен тұрады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 19 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 111 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.454 кг |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Жиынтықтағы саны | 9 |
| Максималды өлшем | 12 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Ең аз өлшем | 2 мм |
| Кілттердің түрі | удлиненные |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Форма-фактор | Г-образный |
| Штрих-код | 4044996069005 |
- Бағасы: 3 079 ₸

