
Имбус кілттерінің жиынтығы HEX, 2-12 мм, CrV, 9 дана, ұзартылған атласты Matrix жабыны бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзартылған Imbus кілттерінің жиынтығы HEX Matrix 12302, 2-12 мм, CrV, атлас.,9 дана — жаңадан бастағандардың да, кәсіби шеберлердің де арсеналындағы таптырмас көмекші. Оның көмегімен жиһазды жинауға немесе шағын тұрмыстық жұмыстарды орындауға болады. Аллен кілттері аллен розеткасымен жабдықталған бекіткіштермен жұмыс істегенде қолданылады. Ұзартылған профиль жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Кілттер хром-ванадийлі болаттан жасалған және 50-55 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан олар жоғары ресурсқа және қажетті беріктікке ие. Кілттер микро қатесіз тегіс бетті алу үшін атласты өңдеу арқылы өңделеді, бұл қолдың мықтап ұсталуын қамтамасыз етеді. Аспаға арналған сақинасы бар пластик ұстағыш кілттерді сақтаудың және тасымалдаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Жинақ әртүрлі өлшемдегі бекіткіштермен жұмыс істеуге мүмкіндік беретін ең жиі қолданылатын 9 кілттен тұрады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 19 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 111 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.625 кг |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Жиынтықтағы саны | 9 |
| Максималды өлшем | 12 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Ең аз өлшем | 2 мм |
| Кілттердің түрі | қысқа |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Форма-фактор | Г-образный |
| Штрих-код | 4044996069012 |
- Бағасы: 4 106 ₸

