
Имбусты кілттер жинағы HEX, 2-12 мм, CrV, 9 дана, атласты жабыны бар экстра-ұзын Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HEX Matrix 12308 экстра-ұзын имбус кілттерінің жинағы, 9 дана, CrV, атласты, алтыбұрышты профильмен жабдықталған өлшемі 2-12 мм бекіткіштермен жұмыс істеу үшін қолданылады. Жинақ жеке шеберлерге тұрмыстық техника мен электр құрылғыларын жөндеуде пайдалы болады. Кілттің аса ұзын ұшын жұмысшы ретінде пайдалануға болады, бұл жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Артықшылықтары Қаттылығы 50-55 HRC CrV болаттан жасалған кілттер конструкцияның беріктігіне байланысты жоғары ресурсқа ие. Кілттер микро қатесіз тегіс бетті алу үшін атласты өңдеу арқылы өңделеді, бұл қолдың мықтап ұсталуын қамтамасыз етеді. Аспасы бар практикалық ұстағыш кілттерді сақтаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Жиынтықта әртүрлі өлшемдегі бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған 9 кілт бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 19 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 111 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.778 кг |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Кілттер саны | 9 |
| Болат маркасы | 40Х |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Форма-фактор | Г-образный |
| Штрих-код | 4044996069029 |
- Бағасы: 1 500 ₸

