
Имбус кілттерінің жиынтығы HEX, 1.5-12 мм, CrV, 10 дана, ұзартылған, шар тәрізді ұшы, атласты
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 12311 шары бар ұзартылған HEX IMBUS кілттерінің жинағы, 10 дана, CrV, атласты, қақпағы бар, алтыбұрышты профильмен жабдықталған өлшемі 1,5-12 мм бекіткіштермен жұмыс істеу үшін қолданылады. Жинақ жеке шеберлерге тұрмыстық техника мен электр құрылғыларын жөндеуде пайдалы болады. Шар тәрізді ұшы жету қиын жерлерде бұрышпен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Қаттылығы 50-55 HRC CrV болаттан жасалған кілттер конструкцияның беріктігіне байланысты жоғары ресурсқа ие. Кілттер микро қатесіз тегіс бетті алу үшін атласты өңдеу арқылы өңделеді, бұл қолдың мықтап ұсталуын қамтамасыз етеді. Нейлоннан жасалған қапшық кілттерді сақтаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Жиынтықта әртүрлі өлшемдегі бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған 10 кілт бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 19 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 213 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 144 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.653 кг |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Жиынтықтағы саны | 10 |
| Максималды өлшем | 12 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Ең аз өлшем | 1,5 мм |
| Кілттердің түрі | удлиненные |
| Ұштықтың түрі | доппен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Форма-фактор | Г-образный |
| Штрих-код | 4044996068930 |
- Бағасы: 6 091 ₸

