
Torx -Torx Tamper имбус кілттерінің жиынтығы: 9 дана, T10-T50, CrV, қысқа, атласты жабыны бар, Matrix корпусы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қаптамадағы Matrix 12312, 9 дана, T10-T50, CrV қысқа атласты имбус кілттерінің жинағы TORX-TORX Tampered профилі бар бекіткіштерді орнату және бөлшектеу үшін қолданылады. Жинақ тұрмыстық және электронды құрылғыларды жөндеуге арналған тұрмыстық техникада және мамандандырылған кәсіби жұмыстарда қолдануға ыңғайлы. L-тәрізді кілттерді жету қиын жерлерде жұмыс істегенде және жабдықты үлкен күшпен орнатқанда ұзын жағымен енгізуге болады. Артықшылықтары Қаттылығы 50-55 HRC CrV болаттан жасалған кілттер конструкцияның беріктігіне байланысты жоғары ресурсқа ие. Кілттер микро қатесіз тегіс бетті алу үшін атласты өңдеу арқылы өңделеді, бұл қолдың мықтап ұсталуын қамтамасыз етеді. Бекіткіштегі практикалық матадан жасалған қақпақ кілттерді оңай сақтауға мүмкіндік береді, ал артқы жағындағы топса оны белдікке бекітуге мүмкіндік береді. Жиынтықта әртүрлі өлшемдегі бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған 9 кілт бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 19 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 144 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.302 кг |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Жиынтықтағы саны | 9 |
| Максималды өлшем | Т50 |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Ең аз өлшем | Т10 |
| Кілттердің түрі | қысқа |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Форма-фактор | Г-образный |
| Штрих-код | 4044996069142 |
- Бағасы: 3 273 ₸

