
Имбус кілттерінің жиынтығы HEX-Torx , 18 дана: HEX 1.5-10 мм, T10-T50, CrV, ұзартылған, атлас жабыны бар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзартылған Imbus кілттерінің жиынтығы Matrix 12315, 18 дана, CrV, атласты, HEX 1,5-10 мм және TORX T10-T50 профильдері бар бұрандалы қосылыстарды монтаждау және бөлшектеу қажет болған жағдайда қолданылады. Жинақ кілттердің ең көп таралған өлшемдерін қамтиды және көптеген жұмыстарды орындау үшін оңтайлы болып табылады: жиһаз құрастыру, велосипедтерді, тұрмыстық техниканы жөндеу және т.б. Екі жұмыс бөлігі және ұзартылған L-тәрізді пішін жұмыстарды жету қиын жерлерде жүргізуді жеңілдетеді. Артықшылықтары Қаттылығы 50-55 HRC CrV болаттан жасалған кілттер конструкцияның беріктігіне байланысты жоғары ресурсқа ие. Кілттер микро қатесіз тегіс бетті алу үшін атласты өңдеу арқылы өңделеді, бұл қолдың мықтап ұсталуын қамтамасыз етеді. Сыдырмасы бар практикалық матадан жасалған пенал кілттерді сақтау мен тасымалдаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Жинақ әмбебап болып табылады, өйткені ол ең танымал стандартты өлшемдегі бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған алтыбұрышты және жұлдыз тәрізді профилі бар 18 кілтті қамтиды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.764 кг |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Жиынтықтағы саны | 18 |
| Максималды өлшем | 10 мм, Т50 |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Ең аз өлшем | 1,5 мм, Т10 |
| Кілттердің түрі | удлиненные |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Форма-фактор | Г-образный |
| Штрих-код | 4044996069067 |
- Бағасы: 5 909 ₸

