
Имбусты Torx кілттер жинағы , 9 дана, T10-T50, CrV, Атласты жабыны бар экстра-ұзын Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TORX Matrix 12306 экстра-ұзын имбусты кілттер жинағы, 9 дана, CrV, атласты, жұлдыз тәрізді профильмен жабдықталған Т10-Т50 бекіткіштерімен жұмыс істеу үшін пайдаланылады. Жинақ жеке шеберлерге тұрмыстық техника мен электр құрылғыларын жөндеуде пайдалы болады. Кілттің аса ұзын ұшын жұмысшы ретінде пайдалануға болады, бұл жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Артықшылықтары Қаттылығы 50-55 HRC CrV болаттан жасалған кілттер конструкцияның беріктігіне байланысты жоғары ресурсқа ие. Кілттер микро қатесіз тегіс бетті алу үшін атласты өңдеу арқылы өңделеді, бұл қолдың мықтап ұсталуын қамтамасыз етеді. Аспасы бар практикалық ұстағыш кілттерді сақтаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Жиынтықта әртүрлі өлшемдегі бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған 9 кілт бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 14 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 274 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 101 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.444 кг |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Жиынтықтағы саны | 9 |
| Максималды өлшем | Т50 |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Ең аз өлшем | Т10 |
| Кілттердің түрі | удлиненные |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Форма-фактор | Г-образный |
| Штрих-код | 4044996069081 |
- Бағасы: 1 984 ₸

