
Құйылған тойтарма 270 мм, тойтармалар 2.4-4.8 мм Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 270 мм құйма тойтарма Барс 40425 2,4-4,8 мм тартылатын тойтармалармен жұмыс істеуге арналған. Металл қаңылтыр дайындамаларын, металл профильдерін және шағын қалыңдықтағы жеңіл құрылымдарды біріктіруге көмектеседі. Ол құрылыс, жөндеу және монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде күнделікті өмірде де, кәсіби қызметте де кеңінен қолданылады. Артықшылықтары Жоғары сапа — тойтарғыш Тайваньдағы жоғары технологиялық зауытта жасалған. Төзімділік және кернеуге төзімділік — құйма корпус коррозияға төзімді алюминий қорытпасынан, ал коллет қысқышы хром—молибденді болаттан (SCM435) жасалған. Эргономикалық тұтқалар және жеңіл салмағы 640 г — қолдардағы жүктеме азаяды, сондықтан тойтармамен ұзақ уақыт жұмыс істеу ыңғайлы. Жеткізудің толық жиынтығы — құрал алюминийден, болаттан және диаметрі "тот баспайтын болаттан" жасалған тойтармаларға арналған ауыстырылатын бастармен бірге жеткізіледі 2,4-3,2-4,0-4,8 мм, сондай-ақ саптамаларды өзгертуге арналған кілт.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Салмақ | 0.64 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 336 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 112 мм |
| Бренд | БАРС |
| Топ | Тойтармалар |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 404-Заклепочники GROSS и БАРС |
| Ұзындығы | 270 мм |
| Тойтармалардың өлшемі | 2,4 - 4,8 мм |
| Тойтармалар түрі | заклепки |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996047737 |
- Бағасы: 7 214 ₸

