
Бензин генераторы DB950, 0,85 кВТ, 220 В/50 Гц, 4 л, қолмен іске қосу Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жеңіл 16 кг және ықшам Denzel DB950 генераторын өзіңізбен бірге саяжайға, кемпингке немесе балық аулауға апаруға болады. Одан бір уақытта 2 қыздыру шамын, DVD ойнатқышын, теледидарды қосуға болады. 1,05 л/сағ үнемді қозғалтқыш және 4 л жанармай багы жанармай құюсыз 4 сағатқа дейін жұмыс істеуге мүмкіндік береді. 57 дБ тыныш жұмыс істейді, сондықтан ыңғайсыздық тудырмайды. Кепілдік 3 жыл. Артықшылықтары: Қозғалтқыштың сенімділігі жоғары сапалы құрамдас бөліктерді пайдалану арқылы қамтамасыз етіледі: мыспен қапталған генератор, металл иінді білік және таратқыш білік. Генератор шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғау жүйесімен жабдықталған, бұл қозғалтқыштың тұрақты жұмысын қамтамасыз етеді және бұзылуға жол бермейді. Май деңгейі төмен болған кезде генератор тоқтайды, бұл жылжымалы бөлшектердің қызмет ету мерзімін ұзартуға мүмкіндік береді. AVR құрылғысы тұтынушылардың тұрақты жұмысын қамтамасыз ете отырып, жүктеме күрт өзгерген кезде шығыс кернеуін реттейді. Стартердің қолмен түрі тіпті төмен температурада да іске қосуды жеңілдетеді. Бөлек 12В шығыс - автомобиль аккумуляторын адаптерсіз зарядтауға болады. Вольтметр кернеуді бақылауды жеңілдетеді. Аяқтардағы жұмсақ төсемдер генератордың тұрақтылығын және діріл деңгейін төмендетуді қамтамасыз етеді. Генератор корпусы ыңғайлы тасымалдауға арналған тұтқамен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 17 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 4 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 330 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 380 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.89202 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94650_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.89202.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | DENZEL |
| 12-ден шығу | Иә |
| Қаптамадағы габариттері | 380 х 330 х 330 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 1 |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 2 л. с. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 63 см3 |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 1,05 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | екі тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 57 дБ |
| Штрих-код | 4044996041681 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

