
Имбусты кілттер жиынтығы HEX, 1.5-10 мм, CrV, 9 дана, экстра-ұзын, сәтен Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 16409 Extra-Long Imbus кілттерінің жиынтығы, атласты жабыны бар, 9 дана, CrV, HEX 1,5-10 мм саңылаулы бекіткіштермен жұмыс істеу үшін қолданылады. Кілттер тұрмыстық мәселелердің кең ауқымын шешуге мүмкіндік береді: велосипедтерді жөндеу, жиһаз бұрандаларын орнату және т.б. Л-тәрізді пішінінің арқасында кілттер жоғары айналу моментін қамтамасыз етеді, ал аса ұзын өзек жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Артықшылықтары Қаттылығы 50-55 HRC CrV болаттан жасалған кілттер конструкцияның беріктігіне байланысты жоғары ресурсқа ие. Кілттер микро қатесіз тегіс бетті алу үшін атласты өңдеу арқылы өңделеді, бұл қолдың мықтап ұсталуын қамтамасыз етеді. Аспасы бар практикалық ұстағыш кілттерді сақтаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Жиынтықта әртүрлі өлшемдегі бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған 9 кілт бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 17 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 274 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.472 кг |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Жиынтықтағы саны | 9 |
| Максималды өлшем | 10 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Ең аз өлшем | 1,5 мм |
| Кілттердің түрі | экстра-длинные |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Форма-фактор | Г-образный |
| Штрих-код | 4044996068817 |
- Бағасы: 1 345 ₸

