
Қолғаптар х/б, ПВХ жабыны, "Протектор" 7 класс Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 67704 ПВХ-жабыны бар "Протектор" трикотаж қолғаптары 7-ші тоқу сыныбының арқасында қолды кірден, сызаттардан, мозолейден және механикалық зақымданудан қорғайды. Олар бау-бақша, құрылыс, материалды өңдеу және басқа жұмыстар кезінде пайдалы болады. Қолғаптар қолға ыңғайлы орналасады, қозғалысты шектемейді, гипоаллергенді. Артықшылықтары Полиэфирлі жіп қосылған дем алатын табиғи мақта матаның арқасында қолдар жұмыс кезінде терлемейді. Қолғаптар кірден оңай тазаланады, сондықтан олар бірнеше рет қолдануға жарамды. Қолғаптың алақан бөлігінде әртүрлі құралдар мен ұсақ бөлшектерді сенімді ұстауды қамтамасыз ететін ПВХ жабыны бар. Иілгіш манжеттердің арқасында қолғаптар қолдан құлап кетпейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Материал | ПВХ |
| Өлшемі | 06 |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 12 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АВ29.В.50023 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АВ29.В.50023.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 59 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6821-Перчатки "Русский инструмент" 7 класс |
| Ұзындығы | 230 мм |
| Тоқу сыныбы | 7 |
| Жіптердің саны | 6 |
| Негіз материалы | смесовая пряжа |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жағу түрі | поливинилхлорид |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4606800043924 |
- Бағасы: 148 ₸

