
Бұрғылауға арналған құрылғысы және Matrix шаң жинағышы бар лазерлік деңгей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 35040 сызықтық лазер деңгейі нысандарды дәл белгілеу үшін сәулені проекциялап қана қоймайды, сонымен қатар бұрғылау қондырғысы мен шаң жинағышқа ие. Ол үй-жайларды салуды, әрлеуді және безендіруді, монтаждау жұмыстарын жүргізуді, электр және құбыр желілерін тартуды айтарлықтай жеңілдетеді және жеделдетеді. Құрылыстың қашықтығы 5 м, ал қателік шегі 0,1° құрайды. Бұрғылауға арналған тесік нысандарды белгілеуді жеңілдетеді. Бұрғының диаметрі 10 мм жетуі мүмкін. Кіріктірілген компрессордың арқасында деңгейді қолыңызда ұстаудың қажеті жоқ — ол жұмыс бетіне, мысалы, қабырғаға мықтап "сорылады". Артықшылықтары: Шаң жинағыш бұрғылау қалдықтарын ұстайды, бұл пайдаланушыны әр қолданғаннан кейін тазалауды қажет етпейді. Екі көпіршікті деңгей ең аз ықтимал қателік шегіне жету үшін деңгейді тігінен және көлденеңінен теңестіруге көмектеседі. Берік пластикалық корпус соққылардан қорықпайды, сондықтан ұзақ уақыт жұмыс істеуге арналған. Орташа қызмет ету мерзімі кемінде 5 жылды құрайды. Деңгейді қолдану өте оңай, тіпті тәжірибесіз шебер де оны жеңе алады. Бір зарядта нивелирдің жұмыс істеу уақыты 1,5 сағатты, ал шаң жинағыш компрессорының жұмыс уақыты 50 минутты құрайды, жұмыс істеу үшін 2 саусақ батареясы және 3 LR44 батареясы қажет. Эргономикалық пішінінің арқасында құрылғы қолға жақсы орналасады, сондықтан оны пайдалану өте ыңғайлы. Жеңіл салмағы 360 г және шағын өлшемдері 25,5 x 12,5 x 6 см деңгейді пайдалану мен тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.402 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87194 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87194.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Өлшеу техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 350-Лазерлік деңгейлер (нивелирлер) |
| Көзшелер саны | 2 |
| Сәулелер саны | 1 |
| Ерекшеліктері | тексеру жоқ, мемлекеттік тізілімге енгізілмеген |
| Теңестіру түрі | қолмен |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Сәуленің түсі | қызыл |
| Штрих-код | 4044996061504 |
- Бағасы: 4 568 ₸

