
Лазерлік деңгей, 180 мм, 220 мм штатив, 4 көзше Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 35022 лазерлік деңгейі аспалы жиһазды орнату, розеткаларды, ажыратқыштарды және электр құрылғыларын орнату, еденге және қабырғаларға қаптау плиткаларын төсеу және т.б. сияқты тапсырмалар үшін жөндеу және құрылыс кезінде белгілерді салу үшін қолданылады. Ол үй ішінде де, сыртта да бірдей жақсы жұмыс істейді, өйткені қызыл түстің арқасында сәуле кез келген жарықта көрінеді. Проекциялау қашықтығы 10 м құрайды. Артықшылықтары: Деңгей ұзындығы 22 см-ге дейін есептелген штативпен жабдықталған, сондықтан көмекшілерсіз жұмыс істеуге болады. Штатив аяқтарының диаметрі 9 мм әртүрлі беттерде тұрақты орналасуды қамтамасыз етеді. Ең дәл таңбалау үшін корпусқа 4 саңылау салынған: тік, көлденең, дөңгелек және көлбеу (45°). 2 ААА типті батарейкалар жеткізу пакетіне кіреді. Бұл деңгейді сатып алғаннан кейін бірден бастауға болатындығын білдіреді. Магнитті бекіту металл беттерге лазерлік деңгейді орнатуға мүмкіндік береді. Шағын өлшемдері (24 x 12,7 x 3 см) және жеңіл салмағы 213 г деңгейді пайдалану мен тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.213 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 113 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87194 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87194.pdf |
| _пакеттегі ені | 229 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Өлшеу техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 350-Лазерлік деңгейлер (нивелирлер) |
| Көзшелер саны | 4 |
| Сәулелер саны | 1 |
| Жинақтау | штатив |
| Ерекшеліктері | тексеру жоқ, мемлекеттік тізілімге енгізілмеген |
| Штативтің астына ою | 1/4 дюйм |
| Теңестіру түрі | қолмен |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Сәуленің түсі | қызыл |
| Штрих-код | 4044996107981 |
- Бағасы: 6 960 ₸

