
Май компрессоры PC 3/100-504, белдік, өнімділігі 504 л/м, қуаты 3000 Вт Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Май түріндегі Denzel PC 3/100-504 компрессоры сенімді белдік жетегімен жабдықталған және тіпті қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады. 4 а.к. қуат пен 10 бар қысым бүріккіш пистолеттерді, плазмалық кескіштерді, тегістеуіштерді, құм үрлегіштерді, тойтармаларды және шеге қағатын пистолеттерді қосу үшін жеткілікті. Асинхронды үш фазалы қозғалтқыштың арқасында өнімділігі 504 л/мин жетеді, сондықтан мұндай компрессор ЖҮЗ көлікке, құрылыс алаңына, қосалқы шаруашылықтарға, өндіріске жарамды. Артықшылықтары: Сенімді орындау – тиімді салқындату жүйесі мен ауаны тазартуға арналған сүзгісі бар жоғары сапалы қозғалтқыштың үйлесімі компрессорды зақымданудан қорықпай жиі пайдалануға мүмкіндік береді. Жабық корпус – жетек белдігі мен айналмалы шкивтер берік металл тордың астында орналасқан, бұл негізгі жинақтардың механикалық зақымдануын болдырмайды және пайдаланушының қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Термиялық қорғаныс – максималды рұқсат етілген температурадан асқан жағдайда статор орамасы ашылады. Бұл қозғалтқыштың сақталуын қамтамасыз етеді және одан әрі жұмысындағы ақауларды болдырмайды. Шамадан тыс жүктемеден қорғау – кернеу рұқсат етілген нормадан асып кетсе, электр қуатын беру тоқтатылады. Нәтижесінде қозғалтқыш зақымдалмайды. Үлкен салқындату қанаттары бар шойын цилиндрлері тіпті үлкен жылу жүктемелеріне төтеп бере алады, бұл компрессордың жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Қысым қосқышы – параметрлерге байланысты қозғалтқышты тоқтату/іске қосу арқылы өнімділік жоғары деңгейде сақталады. Бұл компрессордың тұрақты жұмысына қол жеткізіп қана қоймай, сонымен қатар жүйедегі қысымның асып кетуіне және төмендеуіне жол бермейді. Автоматты қорғаныс клапаны – қысым қосқышы 10 бардан жоғары қысымда орнатуды өшірмесе, іске қосылады. Артық ауаны шығару ресивердің бұзылуын және авариялық жағдайдың туындауын болдырмайды. Ресивердегі және құралға берілетін қысымды бақылауға арналған 2 манометр оператор еңкеймей көрсеткіштерді ала алатындай етіп орналастырылған. Ойластырылған картер – қақпақ тығыз жабылады және компрессорлық майдың ағуын болдырмайды, ал қарау терезесі оның деңгейін бақылауға мүмкіндік береді, бұл жабдықтың сақталуын қамтамасыз етеді. Сығылған ауаны жинауға арналған жоғары сапалы қабылдағыш– резервуар қалыңдығы 2 мм-ден асатын металдан жасалған, конденсатты тез ағызуға арналған ыңғайлы тығыны бар, бұл ішкі бұзылуларды болдырмайды және ұзақ уақыт бойы сенімді жұмысты қамтамасыз етеді. Қозғалыс жеңілдігі – 2 доңғалақ және U-тәрізді болат тұтқа компрессордың маневрлік қабілетін арттырады және қажетті орынға еркін тасымалдауды қамтамасыз етеді. Ыңғайлы пайдалану – 2 резеңке тірек тұрақтылықты қамтамасыз етіп қана қоймайды, сонымен қатар дірілді басады, сондықтан компрессордың жанында жақын болу қолайсыздықты тудырмайды. Жабдық 400 В розеткамен және кабельмен жабдықталған – пайдаланушы желіге қосылу үшін керек-жарақтарға уақыт жұмсамауы керек, өйткені олар...
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Бренд | DENZEL |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Штрих-код | 4044996056678 |
| Кернеу | 400 Жылы |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Салмақ | 85 кг |
| _ұзындығы қаптамада | 1050 мм |
| _пакеттегі ені | 410 мм |
| _баптамадағы биіктік | 840 мм |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қуат | 3 кВТ |
| Ерекшеліктері | манометр, тасымалдау дөңгелектері |
| Өнімділік | 504 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Ресивердің көлемі | 100 л |
| Максималды қысым | 10 бар |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.91832 |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58098.pdf |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.91832.pdf |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.06.2021 |
| Компрессор түрі | поршеньді белдік |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

