
Плитка кескіш 400 х 12 мм MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MTX 87619 плитка кескіш — өлшемі 400 x 12 мм-ге дейінгі керамикалық плиткалармен жұмыс істеуге арналған құрал. Оның арқасында кесу тез және оңай, ал кесу тегіс және ұқыпты.Артықшылықтарытежегіш ролик тозуға төзімділігі мен ресурсы жоғары, ол жасалған ВК-8 карбидті материалының арқасында.Плитка кескіштің негізінде оның бетіне бекітуге және жылжуын болдырмауға арналған тесіктер бар.Кесу процесінде каретка коррозияға қарсы жабыны бар жоғары сапалы аспаптық болаттан жасалған екі бағыттаушы рельстің арқасында еркін қозғалады.Жұмыстың ыңғайлылығы мен сапасына тақтайшаның жылжуын болдырмайтын жұмсақ амортизациялық төсемдермен болат негіз арқылы қол жеткізіледі.Тұтқадағы ұстағыш пайдалану ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Салмақ | 1.703 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 540 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/87613.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MTX |
| Топ | Плиткорезы |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 876-Қол тақтайша кескіштер |
| Кесу ұзындығы | 400 мм |
| Өңделетін тақтайшаның максималды қалыңдығы | 12 мм |
| Кесетін элемент | ролик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Бұрыштық рез | Да |
| Штрих-код | 4044996006857 |
- Бағасы: 8 080 ₸

