
Плитка кескіш 500 х 16 мм, құйылған кереует, мойынтіректердегі арба, күшейтілген MTX тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MTX 87607 құйылған төсегі, мойынтіректері бар төменгі кронштейні және арматураланған тұтқасы бар плитка кескіш өлшемі 500 x 16 мм-ге дейінгі плиткаларды кесу үшін қолданылады. Жүріс кареткасы массивті тұтас құйылған жабық корпус болып табылады, оның ішінде цилиндрлік шарикті подшипниктер орналастырылады, соның арқасында каретка ластанған кезде де бағыттағыштар бойымен еркін қозғалады. Кареткада люфталардың болмауы резді барынша дәл орындауға мүмкіндік береді. Құрал шеберлерге тұрмыстық қаптау жұмыстары барысында пайдалы болады.Артықшылықтарысынғыштығы мен сенімділігі — плитка кескіштің кескіш шығыршығы ВК-8 қатты қорытпасынан жасалған.Соққыдан қорғау — бағыттағыштардың соңында резеңке амортизаторлар бар.Бірқалыпты және еркін жүріс — тұтас құйылған жабық күйме шарикті подшипник механизмімен жабдықталған, екі құбырлы бағыттаушы коррозияға қарсы жабыны бар хромдалған болаттан жасалған, бұл кесу процесінде күйменің олардың бойымен еркін жүруін қамтамасыз етеді.Жұмыстың дәлдігі — құрылғының конструкциясында металл сызғыш-шаршы бар.Тұрақты негіз және тақтайшаның қозғалмауы — плитка кескіш алюминий-магний қорытпасынан жасалған тұтас құйылған төсекпен және жұмсақ амортизациялық төсемдермен жабдықталған.Реттелетін бүйірлік аялдама (сызғыш-шаршы деп те аталады) — соның арқасында сериялық кесуді жүзеге асыру ыңғайлы.Резеңкеленген төсемі бар сенімді тұтқа — тұтқа қолда сырғып кетпейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Салмақ | 3.97 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 705 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/87605.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | MTX |
| Топ | Плиткорезы |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 876-Қол тақтайша кескіштер |
| Кесу ұзындығы | 500 мм |
| Өңделетін тақтайшаның максималды қалыңдығы | 16 мм |
| Кесетін элемент | ролик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Бұрыштық рез | Да |
| Штрих-код | 4044996006826 |
- Бағасы: 28 860 ₸

