
600 х 16 мм плитка кескіш, "Балерина", MTX айналмалы металл шаршы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрылмалы металл шаршы бар MTX "Балеринка" 87658 плитка кескіші ұзындығы 600 мм-ге дейін және қалыңдығы 16 мм-ге дейін плиткаларды кесу үшін тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған. Кіріктірілген балеринаның көмегімен диаметрі 30-80 мм болатын тесіктерді кесуге болады. Қаптау жұмыстары кезінде шеберлерге пайдалы болады.Артықшылықтары Вольфрам карбиді плитка кескіштің ауыспалы кескіш шығыршығы кесудің тиімділігі мен жұмсақтығын қамтамасыз етеді.Жұмсақ амортизациялық төсемдер мен кең негіз плиткалардың сырғып кетуіне жол бермейді.Бұрылмалы шаршы-гониометрдің арқасында плитка кескіштің көмегімен плиткаларды 45 градусқа дейінгі бұрышпен кесуге және дайындаманы бір қалыпта мықтап бекітуге болады.Арба құбырлы бағыттағыштар бойымен еркін қозғалады, өйткені олар коррозияға қарсы жабыны бар жоғары сапалы хромдалған болаттан жасалған.Тұтқасы бар тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Салмақ | 6.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 870 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/87653.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | MTX |
| Топ | Плиткорезы |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 876-Қол тақтайша кескіштер |
| Кесу ұзындығы | 600 мм |
| Өңделетін тақтайшаның максималды қалыңдығы | 16 мм |
| Кесетін элемент | ролик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Бұрыштық рез | Да |
| Штрих-код | 4044996027760 |
- Бағасы: 23 180 ₸

