
Рельсті тақтайша кескіш 500 мм MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MTX 87687 рельсті плитка кескіш ұзындығы 500 мм-ге дейін және қалыңдығы 16 мм-ге дейін плиткаларды кесуге көмектеседі. Плиткаларға қажетті өлшемдерді беру үшін қаптау жұмыстары кезінде пайдалы болады. Қуатты бөлгіш керамикалық плиткаларды ғана емес, сонымен қатар фарфор плиткаларын да кесуге төтеп бере алады.Артықшылықтарытежегіш ролик оның жоғары тозуға төзімділігі мен жұмыс тиімділігін қамтамасыз ететін қатты ВК-8 қорытпасынан жасалған.Коррозияға қарсы жабыны бар болат қорытпасынан жасалған бағыттаушы рельс және шарикті мойынтірек механизмі арбаның тегіс және жеңіл жүруін қамтамасыз етеді.Айналмалы шаршы-гониометр плиткаларды 45 градусқа дейінгі бұрышпен кесу және дайындамаларды мықтап бекіту үшін қолданылады.Каретка рельсінің қысқыш шеңбері арнайы болттармен реттеледі, нәтижесінде каретка мен рельс арасында ойнаудың толық болмауына және кесу кезінде тұтқаның максималды тұрақтылығына қол жеткізіледі.Құрал сенімді ұстау үшін ыңғайлы резеңкеленген тұтқамен жабдықталған.Алюминий қорытпасынан жасалған төсек құралдың құрылымын ауырлатпайды, сондықтан оны тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Салмақ | 6.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 215 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/87687.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 750 мм |
| Бренд | MTX |
| Топ | Плиткорезы |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 876-Қол тақтайша кескіштер |
| Кесу ұзындығы | 500 мм |
| Өңделетін тақтайшаның максималды қалыңдығы | 16 мм |
| Кесетін элемент | ролик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Бұрыштық рез | Да |
| Штрих-код | 4044996083247 |
- Бағасы: 35 780 ₸

