
Тақтайша кескішке арналған кескіш ролик 13.5 х 6 х 1 мм MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
13,5 x 6,0 x 1,0 мм MTX 87660 плитка кескішіне арналған кескіш ролик 87830 және 87840 матрицалық үлгілерімен ауыстырылатын элемент ретінде пайдаланылады. Сапалы қайраудың арқасында ол кез келген түрдегі керамикалық плиткаларды тез және дәл кеседі.АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫВК-8 карбидті кескіш ролик қайрауды жақсы ұстайды және коррозияға төзімді, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді.Роликтің қалыңдығы 1 мм, соның арқасында ол плиткаларды дәл және дәл кесуді жүзеге асырады.Роликті плитка кескішке бекітуге арналған элементтер жиынтықта жеткізіледі, оларды қосымша сатып алудың қажеті жоқ.Роликті ауыстыру үшін арнайы дағдылар қажет емес, тіпті тәжірибесіз қолданушы да оны жеңе алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Салмақ | 0.016 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 10 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MTX |
| Сыртқы диаметрі | 13.5 мм |
| Топ | Плиткорезы |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 877-Қолмен плитка кескіштерге арналған роликтер |
| Тесік диаметрі | 6 мм |
| Болат маркасы | қорытпа ВК-8 |
| Мақсаты | тақта кескіш үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 1 мм |
| Штрих-код | 4044996009513 |
- Бағасы: 547 ₸

