
Плитка кескішке арналған кескіш ролик 16 x 6 x 3 мм MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MTX 87666 16,0 x 6,0 x 3,0 мм плитка кескіш кескіш ролик MTX 87653, 87656 және 87658 үлгілерімен ауыстырылатын элемент ретінде пайдаланылады. Сапалы қайраудың арқасында ол кез келген түрдегі керамикалық плиткаларды тез және дәл кеседі.АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫВК-8 карбидті кескіш ролик қайрауды жақсы ұстайды және коррозияға төзімді, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді.Роликтің қалыңдығы 3 мм, соның арқасында ол плиткаларды дәл және дәл кесуді жүзеге асырады.Роликті плитка кескішке бекітуге арналған элементтер жиынтықта жеткізіледі, оларды қосымша сатып алудың қажеті жоқ.Роликті ауыстыру үшін арнайы дағдылар қажет емес, тіпті тәжірибесіз қолданушы да оны жеңе алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Салмақ | 0.018 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MTX |
| Сыртқы диаметрі | 16 мм |
| Топ | Плиткорезы |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 877-Қолмен плитка кескіштерге арналған роликтер |
| Тесік диаметрі | 6 мм |
| Болат маркасы | қорытпа ВК-8 |
| Мақсаты | тақта кескіш үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 3 мм |
| Штрих-код | 4044996019413 |
- Бағасы: 625 ₸

