
Плитка кескішке арналған кескіш ролик 22 x 10.5 x 2 мм MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MTX 87670 22,0 x 10,5 x 2,0 мм кескіш ролик плитка кескіштер үшін қосалқы/шығын материалы ретінде қолданылады. Модельдердің үлкен санына сәйкес келеді: арт. 87605-87609, 87580-87584, 87687-87693. Керамикалық плиткаларды кесуге арналған.Артықшылықтарыроликтің өткірлігін ұзақ уақыт сақтауды ол жасалған ВК-8 қатты қорытпасы қамтамасыз етеді.Ролик плитканы ұқыпты және дәл кеседі, себебі оның қалыңдығы аз — 2 мм.Жеткізу көлеміне роликті плитка кескішке бекітуге арналған бекіткіштер кіреді, бұл оларды сатып алу қажеттілігін болдырмайды.Роликті орнату мүмкіндігінше қарапайым, сондықтан тәжірибесіз шеберлер оны жеңе алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Салмақ | 0.013 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MTX |
| Сыртқы диаметрі | 22 мм |
| Топ | Плиткорезы |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 877-Қолмен плитка кескіштерге арналған роликтер |
| Тесік диаметрі | 10.5 мм |
| Болат маркасы | қорытпа ВК-8 |
| Мақсаты | тақта кескіш үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Штрих-код | 4044996009537 |
- Бағасы: 952 ₸

