
Т-1000,1 т, 540 Вт Denzel тельферіне арналған электрлі арба
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрлік арба Denzel T-1000 жүктердің көлденең қозғалысы үшін Denzel ТМ көтергіштерімен бірге орнатылады. Ол 15 м/мин қозғалыс жылдамдығымен 1 тоннаға дейін жоғары жүк көтергіштігін қамтамасыз етеді. Оны қоймаларда, құрылыс алаңдарында және сервистік орталықтарда кәсіби мақсаттарда ғана емес, сонымен қатар гаражда да пайдалануға болады, өйткені ол тұрмыстық желіден жұмыс істейді. Артықшылықтары: Болат жақтау арбаның сенімділігі мен үлкен ресурсын қамтамасыз етеді. Жұмыстың ыңғайлылығы мен қауіпсіздігі үшін каретканы қашықтан басқару пульті арқылы қашықтан басқаруға болады. Тісті беріліс жүктің зақымдану қаупінсіз вагонның бірқалыпты жүруін қамтамасыз етеді. Қысқыштардың орналасуы реттеледі, сондықтан каретканы әртүрлі ұзындықтағы арқалықтарға 80-102 мм орнатуға болады. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 19.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 220 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 390 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87940 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.87940.pdf |
| _пакеттегі ені | 270 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Жүк көтергіштігі | 1000 кг |
| Топ | Автомобильное оборудование |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 520-Электрлік тельферлер |
| Минималды бұрылу радиусы | 1 м |
| Қуат | 0.54 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қос таврдың нөмірі | 14-20 |
| Қозғалыс жылдамдығы | 15 м/мин |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Арқалықтың ені | 80-102 мм |
| Штрих-код | 4044996114224 |
- Бағасы: 73 170 ₸

