
Электрлік тельфер TF-250, 0.25 т, 540 Вт, биіктігі 12 м, 10 м/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel TF-250 электр көтергіші 250 кг-ға дейінгі жүктерді көтеруге қабілетті. Ол арқанды орау жылдамдығын 10 м/мин және 12 м биіктікке көтеруді қамтамасыз етеді. Бұл гаражда, автокөлік жөндеу шеберханасында немесе құрылыс алаңында ыңғайлы болады. Артықшылықтары: Мыс орамасы, қызып кетуге және кернеуге төзімді, бұл қозғалтқыштың қызмет ету мерзімін арттырады. Кіріктірілген қауіпсіздік жүйесі жүктің сақталуын қамтамасыз ете отырып, кабельдің өздігінен түсуіне және кездейсоқ шешілуіне жол бермейді. Көтергіш жүктің рұқсат етілген салмағынан немесе көтеру биіктігінен асқан кезде автоматты түрде өшеді. Тиімді салқындатуды қозғалтқыштағы арнайы қанаттар мен тор қамтамасыз етеді. Жүктің сенімді бекітілуін қорғаныш қапсырмасы бар ілмек қамтамасыз етеді. Ілмек шатырмен жабдықталған, сондықтан ол оңай жұмыс істеуі үшін әрқашан тік күйде болады. Қалыңдығы 3 мм болат кабельдің ресурсы мен беріктігі артады. Ыңғайлы жұмыс — көтергіш ұзындығы 1,5 мм сымы бар қашықтан басқару пультімен бірге жеткізіледі. Жиынтықта көтергішті орнатуға арналған бекіткіштер жинағы бар. 3 жыл кепілдік.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Көтеру биіктігі | 12 м |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10.84 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 230 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.88938 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.88938.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Полиспаст блогымен көтеру биіктігі | 6 м |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Жүк көтергіштігі | 125 келі |
| Полиспаст блогымен жүк көтергіштігі | 250 кг |
| Топ | Автомобильное оборудование |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 520-Электрлік тельферлер |
| Арқанның ұзындығы | 12 м |
| Қуат | 0.54 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996104133 |
- Бағасы: 48 490 ₸

