
Электрлік көтергіш TF-500, 0,5 т, 1020 Вт, биіктігі 12 м, 10 м/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel TF-500 электрлі көтергіші 500 кг-ға дейінгі жүктерді 12 м биіктікке 10 м/мин жылдамдықпен көтеруге мүмкіндік береді. Оны гаражда, автокөлік жөндеу шеберханасында, қоймада немесе құрылыс алаңында пайдалануға болады. Артықшылықтары: Қозғалтқыштың жоғары қызмет ету мерзімі — оның қызып кетуіне төзімді мыс орамасы бар. Жүктің сақталуын арқанды өздігінен түсіруге және ағытуға жол бермейтін кіріктірілген қауіпсіздік жүйесі қамтамасыз етеді. Жүктің рұқсат етілген салмағынан немесе көтеру биіктігінен асқан кезде көтергіш автоматты түрде өшіріледі. Қозғалтқыштағы арнайы қанаттар мен тор тиімді салқындатуды қамтамасыз етеді. Қорғаныш қапсырмасы бар ілмек жүктің сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Ілмек әрқашан тік күйде болады, өйткені ол арнайы шатырмен жабдықталған. Қалыңдығы 4,2 мм кабель болаттан жасалған, бұл оның беріктігі мен сенімділігін арттырады. Көтергіш қашықтан басқару пультінен жұмыс істей алады, бұл оны қашықтан басқаруға мүмкіндік береді. Көтергішті сатып алғаннан кейін бірден орнатуға болады — жинақта бекіткіштер жинағы бар. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Көтеру биіктігі | 12 м |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 17.29 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 410 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.88938 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.88938.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Полиспаст блогымен көтеру биіктігі | 6 м |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Жүк көтергіштігі | 250 келі |
| Полиспаст блогымен жүк көтергіштігі | 500 кг |
| Топ | Автомобильное оборудование |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 520-Электрлік тельферлер |
| Арқанның ұзындығы | 12 м |
| Қуат | 1 кВт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996104140 |
- Бағасы: 66 430 ₸

