
Электрлік тельфер TF-1000,1 т, 1600 Вт, биіктігі 12 м, 8 м/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel TF-1000 электр көтергіші салмағы 1 тоннаға дейінгі жүктерді 12 м биіктікке дейін арқанды орау жылдамдығы 8 м/мин көтереді. Ол автосервисте, құрылыс алаңында, гаражда немесе қоймада ыңғайлы болады. Артықшылықтары: Қозғалтқыштың мыс орамасы оның қызмет ету мерзімін арттыруға мүмкіндік береді, себебі ол қызып кетуге және шамадан тыс жүктемелерге төзімді. Көтергіш шамадан тыс жүктелген және рұқсат етілген көтеру биіктігінен асып кеткен жағдайда оның сынуын болдырмау үшін ол автоматты түрде өшіріледі. Тежеу механизмі жүктің қауіпсіздігі үшін кабельдің өздігінен түсуіне және шешілуіне жол бермейді. Корпуста көтергіштің салқындату тиімділігі үшін арнайы қанаттар мен тор қарастырылған. Жүктің сенімді бекітілуін қорғаныс кронштейнімен жабдықталған ілмек қамтамасыз етеді. Ілмек арнайы қалқа есебінен әрқашан тік қалыпта болады. Арқанның беріктігі мен жоғары ресурсы — ол қалыңдығы 5,6 мм болаттан жасалған. Жұмыстың ыңғайлылығы үшін көтергішті қашықтан басқару пульті арқылы қашықтан басқаруға болады. Бекіту бөлшектері жиынтықта бар — тельферді бірден орнатуға болады. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Көтеру биіктігі | 12 м |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 32.26 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 350 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 560 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.88938 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.88938.pdf |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Полиспаст блогымен көтеру биіктігі | 6 м |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Жүк көтергіштігі | 500 кг |
| Полиспаст блогымен жүк көтергіштігі | 1000 кг |
| Топ | Автомобильное оборудование |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 520-Электрлік тельферлер |
| Арқанның ұзындығы | 12 м |
| Қуат | 1.6 кВт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996104126 |
- Бағасы: 124 750 ₸

