
Имбусты кілттер жиынтығы HEX, 1.5-12 мм, CrV, 10 дана, қысқа, сәтен, қап Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HEX Matrix 12309 қысқа Imbus кілттерінің жинағы, 10 дана, CrV, атласты, корпус, алтыбұрышты профильмен жабдықталған өлшемі 1,5-12 мм бекіткіштермен жұмыс істеу үшін қолданылады. Жинақ жеке шеберлерге тұрмыстық техника мен электр құрылғыларын жөндеуде пайдалы болады. Кілттің ұзын ұшын жұмысшы ретінде пайдалануға болады, бұл жету қиын жерлерде ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Қаттылығы 50-55 HRC CrV болаттан жасалған кілттер конструкцияның беріктігіне байланысты жоғары ресурсқа ие. Кілттер микро қатесіз тегіс бетті алу үшін атласты өңдеу арқылы өңделеді, бұл қолдың мықтап ұсталуын қамтамасыз етеді. Нейлоннан жасалған қапшық кілттерді сақтаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Жиынтықта әртүрлі өлшемдегі бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған 9 кілт бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 19 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 193 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 143 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.365 кг |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Жиынтықтағы саны | 10 |
| Максималды өлшем | 12 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Ең аз өлшем | 1,5 мм |
| Кілттердің түрі | қысқа |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Форма-фактор | Г-образный |
| Штрих-код | 4044996068923 |
- Бағасы: 2 977 ₸

