
Имбусты кілттер жиынтығы HEX, 2-12 мм, CrV, 9 дана, экстра-ұзын, шармен, сәтен Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шар және атласты жабыны бар Matrix 16411 экстра-ұзын имбусты кілттер жинағы, 9 дана, CrV, HEX 2-12 мм профилі бар болттарды орнатуға және бөлшектеуге арналған. Аллен ұясы жиһазды құрастыру және велосипедтерді жөндеу кезінде жиі кездеседі. Қосымша ұзын L-тәрізді кілттермен жұмыс істеу оңайырақ, соның ішінде жету қиын жерлерде де. Ал шар тәріздес ұштықтар метиздерді бұрышпен монтаждауға/бөлшектеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Қаттылығы 50-55 HRC CrV болаттан жасалған кілттер конструкцияның беріктігіне байланысты жоғары ресурсқа ие. Кілттер микро қатесіз тегіс бетті алу үшін атласты өңдеу арқылы өңделеді, бұл қолдың мықтап ұсталуын қамтамасыз етеді. Аспасы бар практикалық ұстағыш кілттерді сақтаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Жиынтықта әртүрлі өлшемдегі бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған 9 кілт бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.75 кг |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Жиынтықтағы саны | 9 |
| Максималды өлшем | 12 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Ең аз өлшем | 2 мм |
| Кілттердің түрі | экстра-длинные |
| Ұштықтың түрі | доппен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Форма-фактор | Г-образный |
| Штрих-код | 4044996069036 |
- Бағасы: 4 754 ₸

