
Гидравликалық жылжымалы домкрат, айналмалы тұтқа, 2 т, Low Profile, 100-350 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрылмалы тұтқасы бар Stels Low Profile 51131 жылжымалы гидравликалық домкрат салмағы 2 тоннаға дейінгі жүктерді 350 мм биіктікке көтеруге мүмкіндік береді. Төмен көтерілуіне байланысты 100 мм жерді тазарту деңгейі төмен көліктерге техникалық қызмет көрсету үшін қолданылады. Бұрылмалы тұтқаның арқасында кеңістік тапшылығы жағдайында жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Домкрат автокөліктерге өздігінен қызмет көрсету үшін жарамды. Артықшылықтары Домкрат гайкалар мен басқа да ұсақ заттарға арналған науамен жабдықталған, бұл көлікті жөндеуді жеңілдетеді. Қорғаныс клапаны максималды мүмкін болатын жүк көтергіштігінен асып кеткен жағдайда домкраттың шамадан тыс жүктелуіне және бұзылуына жол бермейді. Ыңғайлы резеңкеленген тұтқа домкратты бір жерден екінші жерге тасымалдауға мүмкіндік береді. Тірекке орнатылған резеңке төсем жүкті жақсырақ бекітуге көмектеседі және оны зақымданудан сақтайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Қабылдау биіктігі | 100 мм |
| Көтеру биіктігі | 350 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО КЗ С-КН.АУ04.Б.06125 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау және сараптама" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/51131.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/01415-21 (КО СС).pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 13.14 кг |
| Жүк көтергіштігі | 2000 кг |
| Топ | Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 510-Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| Сорғылар саны | 1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996046655 |
- Бағасы: 34 310 ₸

