
Гидравликалық жылжымалы домкрат, жылдам көтеру, 3 т, Quick, 130-465 мм, кәсіби Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels QUICK LIFT 51133 кәсіби жылжымалы гидравликалық домкрат стандартты клиренсі бар және салмағы 3 тоннаға дейінгі автомобильдердің барлық түрлерін 130-465 мм биіктікке жылдам көтеру үшін қолданылады. QUICK LIFT жүйесінің арқасында шекті биіктікке жету үшін тұтқаның 7 тербелісі жеткілікті. Домкрат техникалық қызмет көрсету және шиналарды монтаждау станцияларында пайдалануға жарамды. Артықшылықтары Резеңке тірек жүкті және домкраттың өзін зақымданудан қорғайды. Кардан берілісі жабдықтың сенімділігі мен ұзақ мерзімділігін қамтамасыз етеді. Қорғаныс клапаны автокөлікті 3 тоннадан ауыр көтеруге тырысқанда домкраттың шамадан тыс жүктелуіне жол бермейді. Қос поршеньді сорғы поршеньдердің біреуі істен шыққан жағдайда да жұмысын сақтайды — домкрат екіншісінің есебінен жұмыс істейді. Хромдалған өзектер мен резеңке тығыздағыштар жабдықтың тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Ұсақ бөлшектерге арналған науаның арқасында болттар мен гайкалар жоғалмайды. Домкраттың тұтқасы резеңкеленген, сондықтан ол көліктің корпусына зақым келтірмейді. Домкрат сынақтан 25%-дан астам рұқсат етілген жүктемемен өтті, бұл оның жоғары сапасын растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Қабылдау биіктігі | 130 мм |
| Көтеру биіктігі | 465 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 745 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО КЗ С-КН.АУ04.Б.06125 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау және сараптама" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51133.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/01415-21 (КО СС).pdf |
| _пакеттегі ені | 385 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 33.52 кг |
| Жүк көтергіштігі | 3000 кг |
| Топ | Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 510-Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| Сорғылар саны | 2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996046631 |
- Бағасы: 73 900 ₸

