
Гидравликалық жылжымалы домкрат, жоғары көтергіш, 3т, SUV, 190-535 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жоғары көтергіш Stels SUV 51134 жылжымалы гидравликалық домкрат салмағы 3 тоннаға дейінгі жүктерді 535 мм биіктікке көтеруге мүмкіндік береді. Жоғары көтеру қабілетіне байланысты 190 мм жердегі клиренсі жоғарылаған көліктерге техникалық қызмет көрсету үшін қолданылады. Домкрат автокөліктерге өздігінен қызмет көрсету үшін жарамды. Артықшылықтары Тірек платформасының орны 50 мм шегінде реттеледі, соның арқасында көліктің нақты көтеру биіктігін орнатуға болады. Қорғаныс клапаны максималды мүмкін болатын жүк көтергіштігінен асып кеткен жағдайда домкраттың шамадан тыс жүктелуіне және бұзылуына жол бермейді. Жұмыс тұтқасының қалың бұдырлы тұтқасы алақанда сырғып кетпейді, бұл жұмыс ыңғайлылығын қамтамасыз етеді Тірекке резеңке төсем жүкті жақсырақ бекітуге көмектеседі және оны зақымданудан қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Қабылдау биіктігі | 190 мм |
| Көтеру биіктігі | 535 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 660 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО КЗ С-КН.АУ04.Б.06125 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау және сараптама" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/51134.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/01415-21 (КО СС).pdf |
| _пакеттегі ені | 275 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 21.7 кг |
| Жүк көтергіштігі | 3000 кг |
| Топ | Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 510-Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| Сорғылар саны | 1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996046648 |
- Бағасы: 52 950 ₸

