
Гидравликалық жылжымалы домкрат, жылдам көтеру, 3.5т, Low Profile Quick, 100-565 мм, кәсіби Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels LOW PROFILE QUICK LIFT 51135 кәсіби жылжымалы гидравликалық домкрат салмағы 3,5 тоннаға дейінгі клиренсі төмен көліктердің барлық түрлерін 100-565 мм биіктікке жылдам көтеру үшін қолданылады. QUICK LIFT жүйесінің арқасында шекті биіктікке жету үшін тұтқаның 10 тербелісі жеткілікті. Домкрат техникалық қызмет көрсету және шиналарды монтаждау станцияларында пайдалануға жарамды. Артықшылықтары Резеңке тірек жүкті және домкраттың өзін зақымданудан қорғайды. Кардан берілісі жабдықтың сенімділігі мен ұзақ мерзімділігін қамтамасыз етеді. Қорғаныс клапаны автокөлікті 3,5 тоннадан жоғары көтеруге тырысқанда домкраттың шамадан тыс жүктелуіне жол бермейді. Қос поршеньді сорғы поршеньдердің біреуі істен шыққан жағдайда да жұмысын сақтайды — домкрат екіншісінің есебінен жұмыс істейді. Хромдалған өзектер мен резеңке тығыздағыштар жабдықтың тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Ұсақ бөлшектерге арналған науаның арқасында болттар мен гайкалар жоғалмайды. Домкраттың тұтқасы резеңкеленген, сондықтан ол көліктің корпусына зақым келтірмейді. Табан осін майлауға арналған майлағыш домкраттың қызмет ету мерзімін ұзартуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Қабылдау биіктігі | 100 мм |
| Көтеру биіктігі | 565 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 840 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО КЗ С-КН.АУ04.Б.06125 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау және сараптама" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51135.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/01415-21 (КО СС).pdf |
| _пакеттегі ені | 380 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 47 кг |
| Жүк көтергіштігі | 3500 кг |
| Топ | Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 510-Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| Сорғылар саны | 2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996046624 |
- Бағасы: 108 390 ₸

