
Механикалық микрометр, 75-100 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 317005 механикалық микрометрі 75-100 мм өлшемді бөлшектерді өлшеу үшін қолданылады. Нәтижелердің жоғары дәлдігін қамтамасыз етеді — өлшеу қадамы ±0,004 мм рұқсат етілген қателікпен 0,01 мм құрайды. Ол қажет болған жағдайда құрылғыны конфигурациялауға мүмкіндік беретін орнату шарасымен жабдықталған. Микрометр қаңылтыр металдың, сымның, әртүрлі бөлшектердің қалыңдығын анықтау үшін қолданылады. Өндірісте, слесарлық шеберханада және автосервисте пайдалы болады. Артықшылықтары Микрометр аспаптық болаттан жасалған, сондықтан ол берік және берік. Конструкцияда көрсеткіштерді кейіннен алу үшін микро бұранданы бекітетін тығын қарастырылған. Құрылғы көбік төсемі бар пластик қорапта келеді, оны зақымдау қаупінсіз сақтауға және тасымалдауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.708 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Микрометрлер |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 317-Микрометры |
| Өлшемдер диапазоны | 75-100 мм |
| Қателік шегі | ±0,004 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Өлшеу қадамы | 0.01 мм |
| Штрих-код | 4044996065373 |
| орындалуы | механический |
- Бағасы: 11 946 ₸

