
Көмір қабаты бар, дем шығару клапаны бар сүзгіш жартылай маска (респиратор), FFP1, 10 дана Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сүзгіш жартылай маска (респиратор) Сибртех 89248, FFP1, көмір қабаты және дем шығару клапаны бар, жеке қорғаныс құралдары (ЖҚҚ) санатына жатады. Адамның тыныс алу мүшелерін жануарлардың, металлургиялық және минералды текті аэрозольдердің (шаң, тұман және түтін), улы газдар мен буларды шығармайтын шаңдар мен ұнтақ тыңайтқыштардың әртүрлі түрлерінен қорғауға қызмет етеді. Ол ауадағы зиянды заттардың тыныс алу мүшелеріне түсуіне жол бермейді. Өнім шаң, көмір, бор және т.б. бөлшектері болуы мүмкін тамақ, ағаш өңдеу және басқа кәсіпорындарда жұмыс істейтін шеберлер үшін пайдалы. Тек бір рет қолдануға жарамды. Артықшылықтары Жартылай маскадан жасалған текстуралы полипропилен ауаны жақсы өткізеді, сондықтан тыныс алуды жеңілдетеді. Жартылай маска дем шығару клапанымен жабдықталған, сондықтан артық жылу бөлініп, ылғал жиналмайды. Көмір қабаты қауіпті заттарды бірнеше сағат бойы ұстап тұруға және рұқсат етілген концентрация шегінен (ШРК) 4 есеге дейін асатын жағымсыз иістер пайда болған кезде ыңғайсыздықты азайтуға қабілетті. Қаптау жолағы кең жиектерімен ерекшеленеді, сондықтан жартылай масканы пайдалану ыңғайлы. Кез келген түрдегі бетке бекітудің сенімділігіне тостаған тәрізді пішін мен серпімді серпімділік есебінен қол жеткізіледі. Жартылай маска өзінің пішінін ұзақ уақыт сақтайды, өйткені мыжылуға төзімділігімен ерекшеленеді. "Жеке қорғаныс құралдарының қауіпсіздігі туралы" КО ТР 019/2011 сәйкестік сертификаты маска сапасының кепілі болып табылады. Қаптама ретінде Euroslot бар ыңғайлы түсті полипропилен пакеті қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Қорғау класы | FFP1 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _баптамадағы саны | 10 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО KZ.7500361.22.01.03623 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҚАЗЭКСПОАУДИТ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС KZ.7500361.22.01.03623.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.229 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 892-Респираторлар |
| Клапан | Иә |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800043344 |
- Бағасы: 2 534 ₸

