
Сүзгіш жартылай маска (респиратор), дем шығару клапаны бар, FFP1, 10 дана Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сүзгіш жартылай маска (респиратор) Сибртех 89252, дем шығару клапаны бар, 10 дана, FFP1 класы, ауадағы зиянды заттың мөлшері 4 шекті рұқсат етілген концентрацияға (ШРК) дейін болған жағдайда тыныс алу мүшелерін қорғауды қамтамасыз етеді. Бұйым ауаның сүзілу дәрежесін 80%-ға дейін қамтамасыз етеді. Респиратор зиянды факторлар жағдайында кәсіпорын қызметкерлеріне пайдалы болады. Артықшылықтары Жартылай маскалар текстуралы полипропиленнен жасалған, ауа өткізгіштігі жоғары, сондықтан тыныс алу оңай. Дем шығару клапанының арқасында респиратор ішіндегі ылғалдылық пен температура төмендейді. Бұйымдар тұлғаның кез келген түріне жарасады, өйткені олардың тостаған тәрізді пішіні және серпімді бас баулары бар. Қалыпталған түріне байланысты респираторлар әжімдерге төзімді. Қаптама жолағындағы кең жиектерінің арқасында жартылай маскалар киген кезде ыңғайсыздық тудырмайды. Жинақ шағын бригада үшін жеткілікті, себебі қаптамада 10 маска бар. Маскалардың сапасына кепілдік "Жеке қорғаныс құралдарының қауіпсіздігі туралы" КО ТР 019/2011 сәйкестік сертификаты болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Қорғау класы | FFP1 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _баптамадағы саны | 10 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО KZ.7500361.22.01.03623 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҚАЗЭКСПОАУДИТ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС KZ.7500361.22.01.03623.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.208 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 892-Респираторлар |
| Клапан | Иә |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800043337 |
- Бағасы: 1 964 ₸

