
Бетон араластырғыш СБР-150А.3, 150 л, 1 кВТ, 220 В
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетон араластырғыш СБР-150А.3 іргетас пен төсемді құюда, жылжымалы бетон және цемент ерітінділерін, құрғақ қоспаларды араластыру үшін плиткалар мен кірпіш төсеуде қолданылады. Жоғары жүктемелерде жұмыс істеу мүмкіндігіне және 3000 сағаттық жұмыс уақытының ұлғаюына байланысты коммерциялық мақсатта пайдалануға жарамды. 150 литрлік резервуар розеткада дайын ерітіндінің үлкен көлемін қамтамасыз етеді - бір партияда 80 литр. Механизмнің беріктігі мен сенімділігі шойыннан жасалған сақиналы және жетекті берілістермен қамтамасыз етіледі. Артықшылықтары: Сенімділік: Бетон араластырғыштың қаттылығы мен металл сыйымдылығын арттыру үшін траверс пен жақтау болаттан жасалған. Тәж барабанға саңылаулар арқылы емес, сыртқы құлақшалар арқылы бекітіледі, бұл бекітудің беріктігін арттырады. Бөлшектердің бұрандалы қосылыстары бекітудің сенімділігін қамтамасыз етеді. Жинақтың сенімділігі үшін траверстің тірек төлкесі жеке элемент ретінде жасалады және жақтауға дәнекерленген. Барабанның күшейтілген конструкциясы мен металл табақтарының арқасында төменнен 2 мм және жоғарыдан 1,5 мм үлкен ресурсы. Қорғау: Резервуар мен сөре коррозияның пайда болуына жол бермейтін арнайы ұнтақ бояумен қапталған. Кіріктірілген термиялық қорғаныс қызып кеткен жағдайда қозғалтқышты автоматты түрде өшіреді. Жетекті тиімді салқындату ауа өткізгіштердің лабиринттік құрылымы бар қаптаманы қамтамасыз етеді. Ол сондай-ақ дискіні жабады және шаң мен судың шашырауын болдырмайды. Резервуар бөгде заттардың түсуінен қорғау үшін траверстің тік элементімен жабылған. Қауіпсіздік: Төтенше жағдайда қозғалтқышты шұғыл тоқтату түймесі қарастырылған. Қуат түймесі қақпақтың астында орналасқан, бұл кездейсоқ іске қосуды болдырмайды. II класты электр қауіпсіздігі - қос оқшауланған өткізгіш элементтер. Ыңғайлылық: Құрастырудың қарапайымдылығы - монтаждау арнайы құралсыз жүргізіледі. Барабанды бекітудің жиналмалы құрылымы тісті доңғалақтар мен мойынтіректерді өз бетінше ауыстыруға мүмкіндік береді. Бетон араластырғыштың қозғалғыштығын үлкен дөңгелектері бар кронштейн қамтамасыз етеді. Металл табан бетон араластырғыштың тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Тасымалдауға ыңғайлы болу үшін резервуар мен тірек бөлшектеледі. Арнайы дөңгелектің көмегімен берілетін қоспаның мөлшерін бақылау оңай. Ерітіндіні түсіруге ыңғайлы болу үшін барабанды бір қалыпта бекіту функциясы қарастырылған. Жиынтықта 0,5 м алынбалы кабель бар, оны тозған жағдайда ауыстыру оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 65.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 720 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 575 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | KZ Д-KZ.НА10.В.00833-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперт-сертификаттау" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.НА10.В.00833-18.PDF |
| _пакеттегі ені | 800 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Тәж | шойын |
| Брутто салмағы | 65.5 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 800 x 730 x 580 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 1000 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 150 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 80 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800045188 |
- Бағасы: 170 142 ₸

