
Бетон араластырғыш СБР-170А.3, 170 л, 1 кВТ, 220 В
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетон араластырғыш СБР-170А.3 цемент және бетон жылжымалы ерітінділерді, сондай-ақ құрғақ қоспаларды дайындау үшін қолданылады. Едендер мен іргетастарды құю кезінде, тақтайшалар мен кірпіштерді төсеу кезінде қолданылады. Қуатты дискінің және кеңейтілген жұмыс ресурсының арқасында 3000 сағат қарқынды режимде жұмыс істей алады, бұл оны коммерциялық қызметте пайдалануға мүмкіндік береді. Барабанның көлемі 170 л шығуда 96 л қоспаны алуға мүмкіндік береді. Шойыннан жасалған жетекті берілістер мен сақина бетон араластырғыштың сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Сенімділік: Құрылымдық бөлшектер үлкен болттармен бекітіледі, бұл қосылымдардың сенімділігін айтарлықтай арттырады. Траверстің тірек төлкесі - рамаға дәнекерленген жеке элемент, бұл тораптың сенімділігін қамтамасыз етеді. Қаттылық пен металды тұтынуды арттыру үшін болаттан жасалған арматураланған жақтау мен траверс қолданылады. Тәжде құрылымды әлсірететін саңылаулар жоқ, ол сыртқы құлақшалардың көмегімен бекітіледі. Барабанның күшейтілген конструкциясы мен металл табақтарының арқасында төменнен 2 мм және жоғарыдан 1,5 мм үлкен ресурсы. Қорғау: Коррозияның пайда болуына резервуар мен тіректі жабатын арнайы ұнтақ бояу кедергі жасайды. Термиялық қорғаныс қозғалтқыштың шамадан тыс жүктелу жағдайында өшірілуін қамтамасыз етеді, бұл оның бұзылуына жол бермейді. Жетек және электрондық компоненттер тиімді салқындатуды қамтамасыз ететін ауа өткізгіштердің лабиринттік құрылымы бар арнайы қаптамамен жабылған. Траверстің тік элементі резервуарды жабады, бұл оған бөгде заттардың түсуіне жол бермейді. Қауіпсіздік: Төтенше жағдайда қозғалтқыш апаттық түйме арқылы тоқтатылады. Кездейсоқ іске қосуды болдырмау үшін сөндіргіште қақпақ қарастырылған. II класты электр қауіпсіздігі - қос оқшауланған өткізгіш элементтер. Ыңғайлылық: Орнатудың қарапайымдылығы - құрастыру процесінде арнайы құралдар қажет емес. Барабан оңай алынып тасталады, бұл өз бетінше қызмет көрсету үшін тісті доңғалақтар мен мойынтіректерге еркін қол жеткізуге мүмкіндік береді. Дөңгелектері бар кронштейн бетон араластырғышты құрылыс алаңының айналасында оңай жылжытуға мүмкіндік береді. Бетон араластырғыштың тұрақтылығын тіректегі металл табан қамтамасыз етеді. Тірек пен кронштейн оңай тасымалдау үшін бөлшектеледі. Резервуардағы арнайы руль қоспаны мөлшерлеуге көмектеседі. Ерітіндіні түсіруге ыңғайлы болу үшін барабанның орнын бекітуге болады. Қажет болса, 0,5 м кабельді ауыстыру оңай, себебі ол кіріктірілмеген және корпустағы розеткаға қосылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 63 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 570 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 720 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | KZ Д-KZ.НА10.В.00833-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперт-сертификаттау" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.НА10.В.00833-18.PDF |
| _пакеттегі ені | 810 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Тәж | шойын |
| Брутто салмағы | 63 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 800 x 710 x 570 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 1000 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 170 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 96 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800045201 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

