
Бетон араластырғыш СБР-190, 190 л, 1 кВТ, 220 В
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жартылай кәсіби модель коммерциялық мақсатта шағын құрылыс алаңдарында пайдалану үшін өте қолайлы. Бетон араластырғыш СБР-190 стяжка мен іргетасты құю, кірпіш қалау мен плиткаларды монтаждау кезінде бетон, цемент ерітінділері мен қоспаларды араластыру үшін пайдалы. Қуатты қозғалтқыш және 3000 сағаттық жұмыс уақытының ұлғаюы қарқынды режимде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. 190 л көлемді резервуардың арқасында шығуда 110 л дайын ерітінді алынады. Сақина мен тісті доңғалақтар шойыннан жасалған, бұл бетон араластырғыштың сенімділігі мен жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Сенімділік: Бетон араластырғыштың бөлшектері болттарға бекітіледі, бұл құрастырудың беріктігін қамтамасыз етеді. Арматураланған болат жақтау мен траверс бетон араластырғыштың қаттылығы мен металл сыйымдылығын қамтамасыз етеді. Жинақтың сенімділігі үшін осьтің тірек жеңі жақтауға бөлек элементпен дәнекерленген. Тәжді резервуарға бекіту саңылаулар арқылы емес, қашықтағы құлақшалар арқылы жүзеге асырылады, бұл оның беріктігін айтарлықтай арттырады. Арматураланған жақтау конструкциясы мен төменнен 2 мм және жоғарыдан 1,5 мм болат барабанның арқасында жоғары ресурс пен сенімділік. Қорғау: Арнайы ұнтақ бояу резервуар мен сөрені коррозиядан қорғайды. Шамадан тыс жүктелген жағдайда қозғалтқышты автоматты түрде өшіру іске қосылады. Соққыға төзімді қаптама электронды компоненттерді зақымданудан, судың шашырауынан және шаңның түсуінен қорғайды, сонымен қатар каналдардың лабиринттік құрылымына байланысты қозғалтқышты тиімді салқындатуды қамтамасыз етеді. Резервуар траверстің тік элементімен жабылған, бұл оны бөгде заттардың енуінен қорғайды. Қауіпсіздік: Төтенше жағдайды тоқтату түймесі төтенше жағдайда қозғалтқышты лезде өшіруге мүмкіндік береді. Ажыратқыш кездейсоқ іске қосылуын болдырмау үшін қақпақпен жабылады. II қорғаныс класы - өткізгіш элементтердің күшейтілген оқшаулауы. Ыңғайлылық: Жай ғана жиналады - арнайы дағдылар мен құралдар қажет емес. Тісті доңғалақтар мен мойынтіректерге жылдам қол жеткізу өз бетінше қызмет көрсету мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Дөңгелектері бар кронштейннің болуына байланысты бетон араластырғышты құрылыс алаңының айналасында жылжыту оңай. Металл тірек бетон араластырғыштың қарқынды жүктеме кезінде де тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Тасымалдауға ыңғайлы - барабан мен тірек оңай бөлшектеледі. Арнайы штурвал ерітіндінің берілуін бақылау мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Қоспаны түсіруге ыңғайлы болу үшін барабанның орналасу құлпы қарастырылған. Жиынтықта 0,5 м кабель бар, ол зақымдалған жағдайда оңай ауыстырылады, себебі ол қаптамаға салынбаған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 72 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 810 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 620 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KZ.НА10.В.00832-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперт-сертификаттау" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НА10.В.00832-18.PDF |
| _пакеттегі ені | 735 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Тәж | шойын |
| Брутто салмағы | 72 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 800 x 730 x 580 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 1000 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 190 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 110 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800045225 |
- Бағасы: 175 073 ₸

