
Бетон араластырғыш СБР-220, 220 л, 0.75 кВТ, 380 В.
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Толтырғыштың ірілігі 40 мм-ге дейінгі жылжымалы бетон қоспаларын және құрылыс ерітінділерін, сондай-ақ құрғақ қоспаларды дайындауға арналған.Ерекшеліктерібетон араластырғышты электрмен жабдықтау кернеуі 380 В электр желісінен жүзеге асырылады, термиялық қорғанысы бар индукциялық электр қозғалтқышы, арматураланған жақтау, сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы құрастырмалы конструкция, Тісті доңғалақтың қорғанысы, объектіге жылжуға ыңғайлы болу үшін берік дөңгелектерартықшылықтарыэлектр қозғалтқышын қызып кетуден қорғау Авариялық тоқтату түймесі Шойын тәжі Араластырудың жоғары жылдамдығы Ресейлік өндіруші Металл қаптамабетон араластырғыштың толық жиынтығы - 1 дана. Қаптамасы - 1 дана. Пайдалану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана. Кепілдік талоны - 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 142 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 335 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 950 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.НА10.В.00885-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперт-сертификаттау" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НА10.В.00885-18.PDF |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Тәж | шойын |
| Брутто салмағы | 142 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 1560 x 880 x 1400 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 750 Вт |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 220 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 120 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Штрих-код | 4606800045249 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

