
Бетон араластырғыш СБР-220-01, 220 л, 0.75 кВТ, 220 В.
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетон араластырғыш СБР-220-01 жылжымалы және қатты цемент ерітінділерін, құрғақ қоспаларды іргетас, стяжка құю кезінде және кірпіш пен плиткаларды төсеу кезінде араластыру үшін қолданылады. Қуатты және сенімді жетек қарқынды пайдалану режимінде де тиімді, ал қызмет ету мерзімі 3000 сағатқа дейін ұлғайтылған, бұл бетон араластырғышты коммерциялық мақсатта пайдалануға мүмкіндік береді. Резервуардың көлемі 220 литр бір партияда 120 литр дайын қоспаны алуға мүмкіндік береді. Барабанның шойыннан жасалған сақинасы және мойынтіректері бар, бұл бетон араластырғыштың ресурсы мен сенімділігін айтарлықтай арттырады. Артықшылықтары: Сенімділік: Конструкцияның қаттылығы мен металл сыйымдылығын траверстің күшейтілген профильдері мен болаттан жасалған тіреуіш қамтамасыз етеді. Конструкцияның беріктігі - барлық элементтер ірі бұрандамалармен бекітіледі. Жинақтың сенімділігі - осьтің тірек жеңі рамаға дәнекерленген бөлек элементтен жасалған. Тәж резервуарға саңылаулар арқылы емес, қашықтағы құлақшалар арқылы бекітіледі, бұл құрылымның беріктігін арттырады. Төзімді барабан төменгі жағында 2 мм және үстіңгі жағында 1,5 мм қаңылтыр болаттан тұрады, бұл ресурсты арттырады. Қорғау: Барабан мен тірекке коррозиядан қорғауды қамтамасыз ететін арнайы ұнтақ бояуы қолданылады. Термоқорғау қызып кеткен жағдайда қозғалтқыштың автоматты түрде өшуін қамтамасыз етеді және бұзылуға жол бермейді. Жетек қаптамамен су мен шаңның шашырауынан, сондай-ақ бөгде заттардың түсуінен қорғалған. Ауа өткізгіштердің лабиринттік құрылымы бар қорғаныс қаптамасы қозғалтқышты тиімді салқындатуды қамтамасыз етеді. Қауіпсіздік: Төтенше жағдайда қозғалтқышты лезде тоқтату авариялық түйме арқылы жүзеге асырылады. Су өткізбейтін ажыратқыш кездейсоқ іске қосылуын болдырмау үшін қақпақпен жабдықталған. II класты электрлік қорғаныс - өткізгіш элементтердің күшейтілген оқшаулауы. Ыңғайлылық: Тісті доңғалақтар мен мойынтіректерге жылдам қол жеткізу - техникалық қызмет көрсету оңай. Құрастыру кезінде арнайы құрал қажет емес. Құрылыс алаңында қозғалуға ыңғайлы болу үшін дөңгелектермен жабдықталған. Жұмыс кезінде тұрақтылықты тіректегі металл табан қамтамасыз етеді. Тасымалдау оңай - тірек пен барабан бөлшектеледі. Қоспаны түсіру ыңғайлы - беруді бақылау барабанның орнын бекіту мүмкіндігі бар руль дөңгелегі арқылы жүзеге асырылады. 0,5 м алынбалы кабель тозған жағдайда оңай ауыстырылады, себебі ол құрылымға қосылмаған, бірақ корпустағы розеткаға қосылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 125 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1350 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1520 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.НА10.В.00885-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперт-сертификаттау" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НА10.В.00885-18.PDF |
| _пакеттегі ені | 970 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Тәж | шойын |
| Брутто салмағы | 125 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 1640 x 950 x 1320 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 750 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 220 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 120 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Штрих-код | 4606800045256 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

