
Бетон араластырғыш СБР-260В, 260 л, 0.75 кВТ, 380 В, редуктор.
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетон араластырғыш СБР-260В құрылыс қоспалары мен ерітінділерін, оның ішінде ірі фракциялары 70 мм-ге дейінгі ерітінділерді дайындауға жарамды. Іргетастар мен едендерді құю кезінде, плиткалар мен кірпіштерді төсеу кезінде қолданылады. Үй-жайда немесе саяжайда әрлеу жұмыстары кезінде пайдалануға болады, өйткені бетон араластырғыш тыныш жұмыс істейді - бар болғаны 80 дБ. Қарқынды режимде тоқтаусыз жұмыс істей алады және 3000 сағаттық ұзартылған ресурсқа ие, сондықтан коммерциялық мақсатта пайдалануға жарамды. 260 л резервуар бір партияда 150 л қоспаны өндіруге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Сенімділік: Резервуар мен тірек элементтерінің бұрандалы байланысы құрылымның беріктігін қамтамасыз етеді. Үлкен металл сыйымдылығы және құрылымдық қаттылық - арматураланған траверс металдан жасалған. Барабан астыңғы жағында 2 мм және үстіңгі жағында 1,5 мм қаңылтыр болаттан жасалған, бұл оның қызмет ету мерзімі мен беріктігін арттырады. Қорғау: Сөре мен резервуар коррозиядан қорғайтын арнайы ұнтақ бояумен қапталған. Термиялық қорғаныс қызып кеткен жағдайда қозғалтқыштың автоматты түрде өшуін қамтамасыз етеді. Металл қаптама жетекті жабады, бұл бөгде заттардың ол жерге жетуіне жол бермейді. II класты қорғаныс - өткізгіш элементтердің қос оқшаулауы. Ыңғайлылық: Екі үлкен дөңгелегі бар кронштейннің арқасында бетон араластырғышты құрылыс алаңының айналасында жылжыту оңай. Жақтаудағы металл табанның арқасында тұрақтылық. Тасымалдау оңай - резервуар мен жақтауды бөлшектеу оңай. Қоспаның мөлшерленген берілуі түсіруді жеңілдету үшін барабанды бекіту мүмкіндігі бар штурвалдың көмегімен жүзеге асырылады. 0,5 м кабель кіріктірілмегендіктен, бөлек жалғанғандықтан, тозған жағдайда оны ауыстыру оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 127.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 970 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KZ.НА10.В.00887-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперт-сертификаттау" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НА10.В.00887-18.PDF |
| _пакеттегі ені | 1630 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Тәж | шойын |
| Брутто салмағы | 127.8 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 1640 x 950 x 1320 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 750 Вт |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 260 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 150 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болуы |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800045263 |
- Бағасы: 490 090 ₸

